//
 

Jaguar 850 – один з найпопулярніших кормозбиральних комбайнів CLAAS, призначений для механізації повного комплексу робіт по заготівлі рослинних кормів з одночасною переробкою у силос чи сінаж.

Комбайн застосовується для покосу трави і високостебельних рослин будь-якого ступеня зрілості, а також підбору валків підв'ялених і природних трав з їх подальшим подрібненням. За допомогою Jaguar 850 можна здійснювати завантаження скошеної маси в причіпні візки, чи кузов машин для транспортування до місця подальшої обробки.

На Jaguar 850 передбачені регуляційні та захисні системи, які полегшують роботу з різними видами сировини, а саме:

·         «Comfort Cut» - регулятор довжини подрібнених відрізків, який також може змінювати швидкість подачі;

·         «Rock Stop» - захисний пристрій, саме він захищає робочі органи комбайна від каміння.

Дані системи працюють безпосередньо на вході зрізаної маси до машини.

Освітлення комбайна – світлодіодні фари, встановлені на задній частині даху машини, а також на силосопроводі. Фари забезпечують відмінну видимість при роботі у нічний час за рахунок рівномірної підсвітки.

Конструкція задньої панелі та бічних панелей є добре продуманою і забезпечує легкий доступ до основних вузлів. В разі потреби при технічному обслуговуванні є можливість демонтажу задніх захисних щитків.

Подрібнення силосної або трав'яної маси проходить подрібнюючому барабані, з економічним енергоспоживанням завдяки спеціальному розташуванню ножів. ножі розташовані попарно та в однаковій площині, утворюючи парами V-подібну форму. Регулювання і заточення ножів – автоматичні та управляються безпосередньо з кабіни механізатора.

На «Jaguar-85о» встановлено шестициліндровий двигун DaimlerChrysler моделі «ОМ 457 LA». Він здатен забезпечити найвищу продуктивність вже за обертів 1600  - 1800. А в умовах транспортування комбайна - надати йому швидкість до 40 км / год. Еластичне з'єднання двигуна з шасі зводить до мінімуму шум і вібрації.

Робота комбайна в активному режимі супроводжується інтенсивним відведенням тепла. Радіатори «Jaguar-85о», які розміщені один над одним, забезпечують ефективне охолодження за будь-якого режиму роботи. Велика площа поверхні сітки радіатора знижує швидкість потоку повітря та її забруднення. Сама сітка розташована вертикально і постійно очищається обертовим всмоктуючим рукавом.

Кабіна «Jaguar-85о» обладнана за всіма стандартами ергономічності та комфорту. Кабіна достатньо простора, навіть для розміщення двох осіб.. Панорамне скло забезпечує відмінний огляд при роботі. Всі важелі та органи управління розміщені настільки продумано, що на будь-яку зміну зовнішніх і внутрішніх умов механізатор може миттєво відреагувати.

Комбайн повністю в робочому стані, привезений з Німеччини, без мотогодин роботи в Україні.

Рік випуску

2005

Мото-години

3500

Двигун

DaimlerChrysler, OM 457 LA, 12L

Потужність

389 кВт / 286 к.с.

Частота обертання двигуна при збиранні 2000 оборотів / хв
Ширина та діаметр подрібнюючого барабана 750 та 630 мм
Ширина підбирача комбайна 3,80 / 3,00 м
Ємність паливного баку 920 л
Кут повороту вивантажувального елеватора 190 градусів