Історія ПМП Наутилус бере початок з 1993 року. На початку своєї діяльності компанія займалась продажами шин та запасних частин до сільськогосподарської техніки.
 
На сьогодні Наутилус є дилером сільськогосподарської техніки таких світових виробників, як StaraGrimmeAmazone, Holmer та Kuhn. Компанія також займається продажами вживаної сільгосп техніки з Європи.
 
Наші менеджери з продажу та сервісні інженери мають близько 20 років роботи з передовими виробниками техніки та найбільшими аграріями України.


Вони з власного досвіду знають, що насправді важливо для аграрія, і які основні завдання повинна для нього вирішувати кожна нова одиниця сільгосптехніки. Менеджери з продажу та сервісні інженери обслуговують фермерські господарства по всій території України.
 
Висококваліфіковані фахівці компанії надають гарантійний та післягарантійний сервіс, а також проводять навчання з експлуатації та технічного обслуговування імпортної техніки.
 
Основні складські та офісні приміщення компанії  знаходяться у Києві, Хмельницькому, Тернополі, Одесі та Олександрії.

Індивідуальність підходу в обслуговуванні кожного клієнта. Наша мета – не просто продати товари на складі. Ми пропонуємо рішення для вашого бізнесу.

Пофесійне навчання з експлуатації сільскогосподарської техніки. При необхідності буде проведено теоретичний та практичний курс по навчанню ваших фахівців.

Досвід команди менеджерів з продажу та сервісних інженерів. Вони знають, що насправді важливо для аграріїв України.

Кредитні та лізингові програми по придбанню техніки. Пропонуємо унікальні програми з продажу техніки, співпрацюємо з провідними банками країни.

Гарантійний та післягарантійний сервіс техніки. Наші фахівці здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої техніки.

Найкраща вживана техніка з Європи. Швидкість та гнучкість у формуванні та доставці замовлення. Мінімум бюрократії – максимум результату. З нами працювати легко та ефективно!

Продажі запасних частин

Фото з виставок

Напишіть своє запитання

 

Будь-яке питання щодо історії або діяльності нашої компанії, про фахівців або роботу з покупцями не залишиться без відповіді.