Італійські глибокорозпушувачі MBJ Bravo серії «Medium», «Heavy» та «Light».

Глибокорозпушувач Bravo серії «Medium» - це економічний, високотехнологічний, простий і витривалий агрегат. Має 2,5/3.0  м в ширину, 7/9 робочих лап у поєднанні з подвійним катком із хвилястими дисками. Завдяки легкому проникненню у ґрунт, диски без перешкод закопують у землю рослинні залишки. Дана комплектація підходить для будь-якого типу грунту, запобігає його ущільненню та робить грунт пухким у процесі підготовки до посівної.

Завдяки низькій витраті палива, використання глибокорозпушувача bravo може не тільки заощадити час і збільшити виробіток, але і має низький вплив на навколишнє середовище, згідно вимог ЄС.

Глибокорозпушувач Bravo серії «Heavy» випускається робочою шириною 5м та 6м, відповідно комбінований: 9 або 11 кованими робочими лапами зі сталі C45 або різаними лазером лапами зі сталі S355 JR з робочими насадками із боровмісткої сталі та подвійним зубчастим котком.

Як опцію на Глибокорозпушувач можна встановити гідравлічну систему захисту лапи, NO STOP SAFETY SYSTEM, що дозволяє робочій насадці автоматично підніматися, коли вона зустрічається з перешкодою та повертатися на робоче місце через кілька хвилин. Це допомагає уникати пошкодження насадки і втрати часу для ручного повернення насадки у робоче положення.

Глибокорозпушувач серії «Light» - призначений для задоволення потреб невеликих фермерських господарств що не мають у своєму арсеналі трактори великої потужності. Випускаються у семи моделях, з робочою шириною від 1.8 м до 3.6 м, мають від 5 до 17 робочих лап. Це ідеальне рішення, що дає можливість виконувати роботи з обробітку ґрунту за наявності тракторів низької потужності. Додатково на глибокорозпушувач серії «Light» можна встановити:

·         Систему гідравлічного складання агрегату

·         Систему гідравлічного регулювання котка

·         Колеса для регулювання глибини

MBJ - Торгова марка, яка була заснована на базі італійської компанії ALS Group. Згодом було відкрито компанію MBJ UKRAINE, яка представляє інтереси італійського виробника сільськогосподарської техніки та устаткування, а також здійснює підтримку офіційних та ексклюзивних дилерів техніки на території України. Виробництво, фарбування, монтаж і випробування усієї техніки, що продається під торговою маркою MBJ здійснюється на підприємстві у м. Бардже в провінції Кунео ( Італія).

 

Модель Bravo серія "Medium"

Робоча ширина

Робоча глибина

Необхідна потужність трактора

Лапи

Відстань між лапами

Вага

RP7/D - RP9/D

2.5 - 3м

30 / 60 см

100 / 130 к.с.

3+4 шт. / 4+5 шт.

35 см

1500 / 1700 кг